Відбулася обласна рада

Війна окрім горя, смерті, страждань та розрухи внесла свої корективи і в буденне життя та служіння Церкви Христової. З початком повномасштабного вторгнення для християн ближніми стали волонтери, медики, військові, звичайні люди з різних куточків України. Саме питання служіння останній категорії стало одним з ключових на обласній раді Вінницького Обласного Об’єднання Церков ЄХБ, яка відбулася девятого червня в центральній церкві “Дім Євангелії”.

Обласна рада

Голова об’єднання Володимир Вузій зазначив, що наразі помісним церквам потрібно освоювати нові формати служіння біжанцям та ТПО, адже із завершенням навчального року виокремилась ще одна категорія - діти біженців, які зараз мають гостру потребу в організації їхнього дозвілля. Це може послугувати прекрасною можливістю, аби розповісти їм та їхнім батькам Євангеліє і побудувати з ними довгострокові дружні відносини.

Обласна рада

Також на обласній раді анонсували Всеукраїнську конференцію, що відбудеться наприкінці червня в Радомишлі Житомирської області та погодили двох братів на пасторське служіння на випробувальний термін.

Обласна рада

Під час перерви брати ділились власними свідченнями про служіння помісних церков області.


Автор: