В області освячено новий Дім молитви

В неділю, 14 серпня 2022 року, відбулась непересічна подія як для помісної церкви «Джерело Життя» с. Рахни-Лісові, так і для Вінницького Обласного Об’єднання в цілому. Багато братів та сестер з різних церков зібрались разом для того, щоб відзначити відкриття та освячення Дому молитви.

Рахни освячення

В святковому богослужінні взяли участь 15 пасторів, які об’єднались у спільній молитві благословення на подальший плідний шлях та служіння молодої церкви. Лунали слова побажання від пасторів для всіх присутніх. Урочисте богослужіння відвідав Голова Всеукраїнського Союзу Церков ЄХБ, який також дав настанови із книги Буття 28 про те, що Дім Господній – це місце присутності Бога. На прикладі патріарха Якова він побажав усім, хто буде приходити в цей Дім молитви, завжди пам’ятати про важливість благоговіння перед Вседержителем, слава Якого поширюється далеко за межі будь-якого рукотворного храму. Також він передав пастору церкви Івану Бабію пам’ятну табличку про освячення Дому молитви.

Рахни освячення

Вінницьке Обласне Об’єднання Церков ЄХБ було представлено пасторами А.І. Мартинюком та Л.П. Почапським. Ми приєднуємось до привітань та побажань зростати у поклонінні Господу, та ревно продовжувати трудитись на ниві Господній, приводячи ще багатьох односельчан до спасіння.

Рахни освячення

З молитвою, Виконавчий Комітет Вінницького ООЦ ЄХБ


Автор: