Поїздка на північ

Цими вихідними Вінницький медичний центр разом з молоддю центральної церкви звершив благословенну поїздку до кількох сіл під Черніговом, які сильно постраждали через воєнні дії. Наразі ця місцевість вільна від окупантів, що і дало змогу поїхати туди на служіння. Дорога до Чернігова була довгою, адже основні сполучення через річку Десна зруйновані і довелося їхати довшим маршрутом.

Медцентр Чернігів

У селі Старий Білоус працівники центру проводили прийом у медпункті. Хоча там був місцевий середній медичний персонал, але не було лікарів, бо через війну вони виїхали до іншої місцевості. Більшість пацієнтів на запитання: «які у вас скарги?» відповідали: «після обстрілів у мене зі здоров'ям виникли такі проблеми …».

Медцентр Чернігів

 

Медцентр Чернігів

Медцентр Чернігів

Наступного дня брати та сестри відвідали село Киїнка. Все навколо говорило про нещодавні жахіття війни. У вестибюлі школи, де проходив прийом, їх зустрів чотирилапий вусань, який протягом всього часу ніс "бойове чергування".

Медцентр Чернігів

Медцентр Чернігів

Під час консультацій в очах пацієнтів читався весь той біль, котрий людям принесла ця війна. Так одна літня жінка, була вбита горем, адже за час війни загинули дев'ять її близьких родичів.

Медцентр Чернігів

 

Медцентр Чернігів

Повертаючись додому команда Вінницького медичного центру та молоді щиро раділи тому, що вони з Божої милості стали гарним знаряддям допомогти жителям Чернігівщини.

Медцентр Чернігів


Автор: