Матеріали курсів Біблійного інституту

Матеріали курсів Біблійного інституту

З питань замовлення посібників звертайтесь
за тел. (063) 744-55-71 (Володимир Ратушняк)


Основи християнського життя (укр./рос.) – цей курс містить описання методів практичного вивчення Біблії, пояснюється важливість і практики запам'ятовування віршів з Писання, а також навчає тому, як вести глибоке, плідне молитовне життя, як розставити пріоритети у своєму житті і як ефективно розповідати про Ісуса Христа.
Послання до Галатів та Римлян (укр./рос.) – це детальний розбір однойменних послань апостола Павла з метою допомогти студентам чітко зрозуміти, що таке віра та навчити ходити вірою кожного дня. Показати що означає жити по благодаті (нічого спільного з сучасним лібералізмом), а не по закону (фарисейство ХХІ століття).
 
  Евангелизм і учнівство (укр./рос.) – це курс, який показує важливість особистого євангелизму та учнівства. Використовуючи аналогію «сіяча та насіння» ілюстровано навчає ефективно свідчити невіруючим людям про Ісуса Христа.
 

Успішне викладання (рос.) – це базовий курс, завдання якого навчити максимально ефективно доносити істину до студентів. Особливий акцент зроблено на гармонійному поєднанні методів ведення уроків і взаємодії з аудиторією. Курс написаний просто і доступно. Його варто пройти кожному, хто викладає в групах учнівства, благовістя, недільної школи, а також проповідникам.


 
  Огляд Нового Завіту – цей курс дає можливість краще розуміти головні думки кожної книги Нового Завіту. Це досягається шляхом вивчення автора, часу, цілей, літературного стилю, адресатів і місця написання кожної з книг. Курс дає загальне уявлення про весь Новий Завіт через встановлення хронологічної послідовності написання книг та історичних подій, а також вивчення географічної інформації, основного змісту, головних особистостей, доктрин, термінів і подій кожної книги.
 
  Огляд Старого Завіту (укр./рос.)– цей курс дає можливість краще розуміти головні думки кожної книги Старого Завіту. Це досягається шляхом вивчення автора, часу, цілей, літературного стилю, місця написання кожної з книг. Курс дає загальне уявлення про весь Старий Завіт через вивчення історичних подій, географічної інформації, культурних особливостей, традицій Ізраїльського народу, головних особистостей і подій кожної книги.
 
  Як вивчати Біблію (2-частини) – цей курс пояснює метод індуктивного вивчення Біблії. Метою курсу є розвиток у студентів навичок самостійного вивчення Писання для того, щоб розкривати і розуміти оригінальне значення будь-якого уривка, тобто зміст закладений біблійними авторами.
 
  Проповідь Слова Божого (укр./рос.)– цей курс заохочує студентів ретельно вивчати Писання, щоб доступно і правильно проповідувати істину слухачам.
 
  Християнське життя (укр.) – предмет вивчення – духовне зростання християнина. Курс закликає поглиблювати взаємини з Богом, щоб жити християнськими принципами серед труднощів повсякденного життя.
 
 Християнський шлюб (укр./рос.) – цей курс пояснює Божий задум щодо шлюбу викладений у Біблії, допомагає студентам зрозуміти як розвивати правильні взаємини, як поводитися у конфліктних ситуаціях, описано роль чоловіка і дружини, показано як досягти єдності в шлюбі на довгі роки.
 
 Християнське виховання дітей (укр./рос.) – цей курс відкриває студентам розуміння біблійних принципів виховання дітей різних вікових категорій, з урахуванням їх психологічних особливостей, допомагає зрозуміти відповідальність батьків, тут описані певні методи і кроки для формування біблійної системи цінностей.
 
 Динаміка церкви– в матеріалах курсу, на основі Біблії, описано поняття, що являє собою помісна церква, її основна місія і ціль, методи християнського управління, взаємовідносини в церкві, вирішення певних практичних питань, та шляхів духовного і кількісного росту общини.
 
 Апологетика (рос.) – це курс, що пояснює Біблійні методи захисту істинності християнського віровчення, утвердження в його позиціях, і пояснює дванадцять найбільш поширених заперечень.
 
 Історія церкви (2 ч.) (рос.) – цей курс дає короткий історичний огляд зародження і розвитку християнства протягом віків, на прикладах описано з якими труднощами доводилось зіштовхуватись в минулому і які уроки можна з цього взяти, щоб не повторювати помилок в майбутньому. Для цього в курсі подано розбір основних фактів і особистостей, що впливали на ріст Церкви і поширення християнства у світі.
 
 Доктрини Біблії – у цьому курсі детально розглядаються основні доктрини християнства що стосуються Біблії, Триєдиного Бога: Отця, Сина, Святого Духа; гріха, спасіння душі, майбутніх подій, другого приходу Христа та багато інших, з метою зміцнити студентів у вірі і навчити їх протистояти безлічі існуючих лжевчень.
 
 Мистецтво навчати учнів (укр./рос.) –простий і доступний курс, що допомагає кожному християнину виховувати учнів. Містить детальні практичні поради для тих, хто займається, або хоче займатися особистим наставництвом.
 
 Бути (укр.) – книга, розроблена з метою допомогти християнам в преображенні в образ Христа. Вона відкриває на основі Писання характер Ісуса Христа, а також пропонує кроки, які допоможуть кожному християнину виховати в собі такий характер у своєму земному житті.
 
 Основний семінар життєвих принципів (рос.) — у Семінарі подані визначення семи загальних та невід'ємних принципів, котрі впливають на усі сфери нашого життя. Крок за кроком Семінар направляє до вирішення проблем, які виникають через злобу, почуття вини, образи, роздратування, шкідливих звичок, тривоги та страху.
 
 Подружжя та фінанси (рос.) — курс націлений на допомогу подружжю побудувати міцний шлюб та привести в порядок свої фінанси. Даний курс допоможе закласти міцну біблійну основу у питаннях сім'ї та розпорядження фінансами, а також допоможе надбати важливі практичні звички.
 
 Біблійні принципи управління фінансами (рос.) — ціль курсу належним чином навчити людей розподіляти свої фінанси на основі Божого Слова, щоб вони ближче знали Христа і мали змогу служити Йому в свободі.
 
 Заклик до радості (укр.) — ця книга допоможе духовним наставникам покращити взаємовідносини з новонаверненими та молодими членами церкви. Також допоможе налагодити спілкування при якому наставник матиме змогу надавати постійну допомогу та підтримуватиме духовний зв'язок з учнем, а це в свою чергу, веде до постійного та взаємного духовного зростання.
 
 Духовний щоденник (укр.) — щоденна допомога для зростання у вірі.

Курси програми ''Емаус''

Усього 26 курсів: перші 7 - євангелізаційні, решта - духовно-повчальні.

Cписок курсів:

1. Слово Боже
2. Божий слуга
3. Один Бог - один шлях
4. Народжений, щоб перемагати
5. Люди, що зустріли Господа
6. Йому немає рівних
7. Чому вчить Біблія
8. Апостол Петро і Церква
9. Післання до Римлян
10. У в'язниці, але з Ісусом
11. Уроки християнського життя
12. Путівник духовного росту
13. Короткий вступ до Біблії

14. Поховані хрещенням
15. Книга Діянь
16. Служіння Святого Духа
17. Біблійні підстави шлюбу
18. Післання до Галатів
19. Слово Твоє є істинна
20. Післання до Коринтян
21. Тимофію - Титу
22. Післання до Єфесян
23. Індивідуальне благовістя
24. Пророцтва Біблії
25. Вірно викладати Слово Істини
26. Христос полюбив Церкву


З питань замовлення посібників звертайтесь

за тел.(063) 744-55-71

(Володимир Ратушняк)