Відбувся семінар на базі Вінницького Біблійного Інституту

Вінницький Біблійний Інститут 11-12 вересня провів семінар на тему "Організація нових малих груп в церкві". Були присутні більше 30 братів, пастори, диякони, проповідники.

Брати служителі мали змогу побути разом цих два дні, щоб разом помолитись, поспілкуватись та поділитись досвідом. Першого дня, з привітальним та підбадьоруючим словом до братів звернувся Вузій В.М., а наступного дня на Біблійній годині сказав проповідь Бончук А.М..

Служителі, які практикують в соєму служінні малі групи, поділились досвідом. Пастор Почапський П.В. наголосив, що в церкві де він звершує служіння на малих групах частіше всього люди вирішують слідувати за Христом. Тому, що в такому спілкуванні присутні більш відкриті, а для тих, хто вагається прийти в дім молитви, це перший крок.

Пастор церкви з м.Калинівка Солоненко Л.В. поділився досвідом служіння малих груп у їхній церкві. Він зосередив увагу братів на тому, що лідер малих груп це теж відповідальне служіння, по великому рахунку, лідер групи має проводити душеопікунську роботу подібно пастору. Для успішного існування малої групи, лідеру групи необхідно заохочувати, підтримувати морально, молитовно, а іноді і матеріально членів групи.

Трошин П.І. - пастор церкви "Вефіль" м.Вінниці, маючи великий досвід роботи з малими групами, відмітив, що громади церков здебільшого складають жінки, тому є необхідність працювати з невіруючими чоловіками. Павло Іванович говорив про необхідність мати товариські стосунки з невіруючими чоловіками. Тому, важливо братам бути і самим більш відкритими до чоловіків, які далекі від Господа та церкви. За них необхідно відкрито молитись, а за необхідністю і допомагати.

На цьому семінарі брати також мали змогу розпочати курс "Люди, які зустрілися з Господом" і "Чого навчає Біблія" (курси Еммаус). Практикум, який провели Вузій В.М. для пасторів та Ратушняк В.В. для проповідників та дияконів, щоб брати могли розпочати такі заняття в своїх малих групах.

Дякуємо Господу за можливість зібратися разом. Надіємось, що такі семінари будуть надихати братів на розвиток малих груп у церквах, для поширення Царства Божого та зміцнення віруючих у Христі.


Автор:
Джерело: