Відбулась чергова конференція для пасторів вінницького об'єднання церков

12.03.2021 відбулась обласна пасторська духовно-повчальна конференція, для служителів вінницького об'єднання церков ЄХБ.  Сьогодення дало церквам та окремо служителям нові виклики. У зв'язку з пандемією коронавірусу, служителі змушені засвоювати та впроваджувати нові форми ведення служіння по церквах, а саме онлайн трансляції богослужінь, проведення конференцій та окремих біблійних уроків використовуючи сучасні технології та інтернет. Зберігаючи карантинні норми віруючі не так, як раніше можуть збиратись разом. Проте, не зважаючи на ці обставити покликання церкви та кожного віруючого залишається не змінним.

Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. ... (Мтв.28:19-20)

Конференція розпочалась з привітального слова та молитви голови Вінницького ООЦ - Вузія В.М.

На конференції також були присутні голова Всеукраїнского Об'єднання Церков ЄХБ Антонюк В.С. та заступник голови ВСЦ ЄХБ Фурта В.М., які звернулись до учасників конференції з проповіддю Слова Божого. Також була можливість пасторам Вінницької області задати запитання.

На конференції головною темою якого було "Незмінне покликання в мінливому світі" спікер Корнійчук А.Д. (голова Рівненське ООЦ), підняв це важливе запитання стосовно збереження міссії церкви. Закликав служителів звершували ту справу до якої покликані Богом, в світі, який постійно змінюєтья. Спікер наголосив на збереженні ДНК церкви, яке складається з таких напрямків: йти у світ з Євангелією різними способами та засобами; працювати з новонаверненими; робити учнів для Христа; підготовлювати служителів.

Учасники конференці, змогли мати спілкування і спільну молитву подяки Господу та прохання про потреби.
Дякуюємо Господу за можливість бути в такому спілкуванні.


Автор: Олександр Стиренко
Джерело: ВООЦ ЄХБ