Відбулась обласна пасторська конференція

Відбулась чергова обласна пасторська конференція Євангельських Християн Баптистів, 25-26 жовтня. В молитовному будинку центральної церкви м.Вінниці були присутні біля 90 служителів області. Гостем конференції був голова обласного об'єднання Миколаївської області Золін Віктор Ернестович. Теми, які розглядались два дні: "Наступне покоління в служінні" та "Важливість експозиційної проповіді".

Голова обласного об'єднанання церков ЄХБ Володимир Вузій звернувся до учасників зі словом "Успіх в житті та служінні".

Успіх - це визнання в очах Божих, що являється очевидним і для людей

Володимир Вузій наголосив, що запорукою успіху в житті і служінні - є перебування у Христі і Божому Слові та Божа присутність в нас. А також відмітив головну перешкоду на шляху до успіху - відкинення наказів Господніх. На основі сказаного Богом Ісусу Навину було розкрито три поради як бути успішним. По-перше, вивчення Слова Божого; по-друге, виконання Слова Божого; по-третє, бути відважним. Це те що потрібно для кожного служителя.

Гість конференції В. Золін здійснив експозицію невеликого послання до Филимона. В цьому короткому посланні, спікер відмітив таку важливу рису пастора, як турбота про грішника, який покаявся. Також не менш важливе питання про особисте прощення кривдника. Пастори та служителі мали змогу побачити на практиці, як робити експозицію послання.

10 Благаю тебе про сина свого, про Онисима, що його породив я в кайданах своїх. 11 Колись то для тебе він був непотрібний, тепер же для тебе й для мене він дуже потрібний. 12 Тобі я вертаю його, того, хто є неначе серце моє.

- Флм.1:10-11

Учасники мали спільну молитву за ті потреби, які у кожного служителя є, як особисті так і церковні. Також всі мали можливість спілкування в більш у вузькому кругу - служителі окремих районів Вінницької області.


Автор: Адміністратор