Весняна пасторська конференція

Третього та четвертого травня відбулась перша Обласна пасторська конференція "Підвищення кваліфікації пасторів". Служителі області мали змогу побути в баратерськім спілкуванні майже два дні.

Спікерами цієї конференції були: Іван Барбе - магістр пасторського служіння, викладач Біблійної школи "Начало" при центральній церкві ЄХБ м.Кишинів (Молдова) та викладач Вінницького РБК; Нельсон Міллер - представник программи S.A.L.T в Україні.
Також на конференцію завітав Сергій Почапський, який поділився Словом та свідченням своєї церковної праці в Сполучених Штатах.

Першого дня конференції Іван Барбе провів лекцію на тему "Шість якостей, необхідних церкві, що живе в останні часи" на підставі Біблійного тексту з 1 Петра 1:13-24. Наступного дня було розглянуто "Якості сильної церкви" (Рим.15:1-7). Нельсон Міллер подав пропозицію для братів пройти курс S.A.L.T (Сіль), який є частиною проекту "Біблійні принципи фінансової грамотності". Це важливий курс щоб навчитися правильно розпоряджатись фінансами.

Сподіваємося, що ця конференція поклала початок подальшим братерським спілкуванням братів та підвищенню їх духовно-освітнього рівня. Пастори залишились задоволені конференцією та спілкуванням і вважають корисним періодично бути разом.

 


Автор: