Розігріваючи пасторське служіння

В листі до Тимофія, апостол Павло закликає його розігрівати Божий дар, який даний йому (2Тим.1:6). Раніше він закликав Тимофія займатись самоудосконаленням, перебувати в читанні та науці. Таким чином він зможе триматись здорового вчення, спасіння та допомагати іншим приходити до Христа. Тому служителі не залежно від стажу пасторського служіння потребують постійного та систематичного навчання.

На початку вересня керівництвом Вінницького об’єднання церков ЄХБ в лиці голови об’єднання Вузій В.М. та заступників розпочато регіональні пасторські духовно-повчальні зустрічі.
Ці заходи ставлять за мету підбадьорити та заохотити пасторів в служінні.  Для цього впроваджено такі складові зустрічей:

  • навчання;
  • спілкування та передача досвіду;
  • молитва один за одного.

Протягом місяця відбулось три таких зустрічі. Перша з регіональними пасторами, також була зустріч з пасторами церков м.Вінниці та окремо була поїздка для зустрічі з служителями церков Могилів-Подільського району.  Почали вивчати важливий для служителя та проповідника курс «Експозиційна проповідь». Брати мали хороше спілкування та спільні молитви.

Зустріч регіональних пасторів

Зустріч пасторів м.Вінниці

Зустріч пасторів Могилів-Подільського району.


Автор:
Джерело: