Привітання старшого пресвітера ВООЦ ЄХБ

Дорогі брати та сестри!

Щиро вітаю вас з величним та радісним християнським святом Різдва Христового: «Христос народився»! Свято народження Христа – це чудова нагода разом дякувати, хвалити та поклонятися нашому Господу в колі родини і церкви.

 «Та Ангол промовив до них: Не лякайтесь, бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім. Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь». (Лук. 2:10-11)

В той час, коли люди нашої країни і в цілому у всьому світі переживають труднощі, пов’язані з новими викликами сьогодення, ми маємо велику радість, подаровану нам народженим Спасителем. Свято Різдва Христового є підбадьоренням для нас, тому що Бог у Христі Ісусі турбується не лише про наші щоденні фізичні потреби, але і благословив нас усяким духовним благословенням в небесах (Еф. 1:3).

Нехай наші серця будуть сповнені вдячності, хвали та прославлення Господа за Божу любов, турботу та доброту, виявлену до нас в приході Христа!

Щиро дякую вам за ваше служіння, жертовність та посвяту Господу в праці на Його ниві!

Нехай Боже керівництво, Божа охорона та великі Божі благословення збережуть вас вірними в житті та служінні аж до приходу нашого Господа!


З повагою та молитвою про вас,        

Голова Вінницького ООЦ,  В.М. Вузій


Автор:
Джерело: