Пасторська конференція

13-14 листопада 2020 року відбулась пасторська конференція тема, якої «Особа пастора: покликання і відповідальність». Конференція проходила онлайн з Києва в Храмі Миру де з імпровізованої студії транслювалались проповіді, через канал братства у YouTube – baptistua .

Служителі Вінницького ООЦ збирались невеликими групами за місцем проживання та особисто долучившись, мали змогу слухати та переглядати все, що відбувалось на конференції.

Програма конференції була насиченою. Проповіді, промови та круглі столи давали змогу розгортати теми та глибше занурюватись в запропоновані теми. Братам по місцям, хто приєднався онлайн, були запропоновані запитання для обговорення після кожної висвітленої теми, щоб зробити практичні висновки.

Кожен служитель за серцем Божим є благословенням для церкви. Кожен пресвітер покликаний виявляти високий духовний рівень, компетентність у сфері управління, наставництва і благовістя»,

– зауважив у своїй промові Валерій Антонюк, голова Всеукраїнського союзу церков ЄХБ.

Як можна радіти серед випробувань і страждань? Як тішитися чи славити Бога, коли важко?

– Про це ділився Ігор Бандура, заступник голови ВСЦ ЄХБ, який висвітлював тему «Напруження пасторського самоусвідомлення»

Важливі запитання підняв Василь Фурта (заступник голови ВСЦ ЄХБ), розкриваючи тему "Пастор як наставни і душеопікун". Що є головнішим у моєму пасторському служінні, роздумах, молитві у читанні Слова Божогого, у праці з командою? Що є головним, коли я опікуюся людьми, зрощую і веду їх у служінні? - це запитання над яким має роздумувати пастор у своєму служінні.

Також інші спікери ділилися вивченням Писання, мудрістю і здобутим досвідом.

Ми вдячні Богу за таку можливість мати відчуття єдності, через цю конференцію, незважаючи на сьогоденні труднощі, через пандемію.


Автор: --
Джерело: --