Конференція комітетів служіння

Сьогодні 29.02.2020 відбулась обласна конференція для відповідальних за служіння різних напрямків. В нашому об'єднанні є дванадцять напрямків, це благовістя, дитяче та підліткове служіння, молодіжне, сестринське, сімейне, соціальне служіння, зовнішня місія, інформаційне, музичне, робота по організаціх нових церков, християнська освіта.

З привітальним словом та закликом до молитви звернувся голова вінницького обласного об'єднання ЄХБ Вузій В. М.

На конференції було розглянуто дві важливих теми "Досягнення "койнонії" в церкві через малі групи", якою поділився Тодд Галлахер, а також "Бачення, стратегія, план служіння" важливість яких розкрив Антонюк Р.І.

Учасники мали можливість поспілкуватись окремо по групам кожного комітету, та обміркувати свої наступні бачення та стратегії, щоб краще звершувати свою роботу на Божій ниві. Після смачного обіду керівники комітетів зробили невеликі доповіді, для всіх присутніх про напрацювання бачення, стратегії та плану.

Дякуємо Богу за можливості нам приєднуватись до Його праці. Дякуємо за всіх працівників. Нехай Господь благословить кожно і надалі для роботи на збудування Церкви Його.


Автор: