"День подяки" 2021

Кожного року церкви нашого братства звершують особливе служіння - «День подяки» або «Свято жнив». Більшість церков цей день відмічають в останню неділю вересня. Віруючі збираються разом, щоб подякувати Богу за врожай, який отримали в цьому році. Хоча християни прикладають зусиль, щоб виростити той чи інший продукт, проте розуміють, що без Божого благословення ніякого врожаю б не зібрали.

Помісна церква по спроможності, споруджує стенд на якому розміщують різні овочі, фрукти та інші продукти, щоб продемонструвати Божі щедроти. Багато братів та сестер, а також і діти, готують пісні, вірші на подяку та прославлення Бога за врожай.

Дякуйте Господу, добрий бо Він, бо навіки Його милосердя! (Пс.105:1)

Але головне місце віддається проповіді Слова Божого, яке нагадує про Божі обітниці, Божу вірність. А також закликає кожного християнина жити так, щоб бути плідним для Царства Божого. Можливо в середині цього служіння або в кінці, служителі церкви беруть в руки Біблію, хліб, або спеціально спечений коровай, а в деяких церквах і кухоль з водою. Ці речі демонструють те необхідне, що потрібно людині на землі для життя та побожності. Слово Боже для душі, хліб та вода для тіла. Тоді служителі по черзі та вся церква дякують Богу за дари та турботу Його в цьому році. Після служіння традиційно влаштовується святковий стіл для церкви та гостей. Люди спілкуються, продовжують прославляти Господа та дякувати за їжу.

Таке служіння важливе для християн і для всіх людей поза зібранням. Відмічаючи «День подяки» віруючі демонструють свою довіру Богу, свою залежність від Нього. Також приносять славу Господу та свідкують оточуючим про Всемогутнього Бога, Його любов, терпіння та бажання спасти людей.

Святкування в центральній церкві м.Вінниця "Дім Євангелії":

День подяки в церкві м.Жмеринка:

 

День подяки в церкві м.Хмільник:

 

День подяки в церкві м.Могилів-Подільського:

Свято жнив в церкві с.Кам'янка (м.Липовець):

Святкування Дня подяки в церкві м.Липовець:

 

День подяки в церкві с.Конищів (приміщення дому культури):

Свято жнив в церкві с.Савинці:

 

День подяки в церкві с.Ситківці:

День подяки в церкві смт.Сутиски:


Автор:
Джерело: